Dėmesio! ,,Zuikiai” konsultaciniuose renginiuose – nepageidaujami

Saulėta gegužės 9d. popietę, Kėdainių rajono vietos veiklos grupė sukvietė rajono bendruomenes į informacinį   konsultacinį renginį ,,Asociacijų buhalterinė apskaita”, kurį vedė finansininkė Vanda Poderienė.

Kadangi iš anksto užsiregistravusių dalyvių skaičius siekė vos vienos rankos pirštų skaičių, nutarta nesinuomoti kitų patalpų ir renginį pravesti VVG biure. Tačiau nutiko taip, jog tądien netikėtai ir nelauktai susirinko net tris kartus daugiau dalyvių nei buvo užsiregistravę, todėl teko gaišti visų brangų laiką, skiriant jį papildomos dalomosios medžiagos dauginimui bei ieškant kur pasodinti visus norinčius. Tam, kad ateityje išvengtume tokių ir panašių nesusipratimų – nutarta daugiau ,,zuikių” be išankstinės registracijos tiesiog nebe įsileisti.

Kaip žinia, kasmet NVO ir kitos bendruomeninės organizacijos metams pasibaigus per 4 mėn. Vį Registrų centrui privalo pateikti  metinį finansinį ataskaitų rinkinį, bei vykdyti kitas su tuo  susijusias prievoles. Nepaisant visų nustatytų reikalavimų, rajono bendruomenės ir kitos bendruomeninės organizacijos rizikuoja netekti paramos gavėjo statuso ar net būti išregistruotos, o taip pat dalyvaujant įvairiose projektų konkursuose (pvz.: per ŽŪ ministerijos priemones) negauti paramos.

Informacinio seminaro metu dalyviai turėjo puikią galimybę pasiaiškinti jiems rūpimus klausimus.

Back to top