Ar verta dalyvauti Kėdainių krašto bendruomenių sąskrydyje?

Kaip ir kasmet,  birželio 30d vyks kasmetinis rajono bendruomenių sąskrydis „Lietuvai 100 gerų darbų vainiką mes pinam“. Renginys – skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Sąskrydžio metu bus pristatyta ne tik Gudžiūnų seniūnijos bendruomenių, vietos amatininkų ir smulkių gamintojų produkcija, bet ir viso rajono bendruomenių. O taip pat bus galimybė patiems išmokti pasigaminti aitvarus, sudalyvauti sporto rungtyse, pasiklausyti muzikinės programos, bei paskanauti ant laužo virtu šiupiniu ir gardžia žuviene. Renginio programoje numatyta daugybė kitų įdomių ir mielų širdžiai, akiai veiklų, todėl dalyvauti – tikrai verta.

Renginio tikslas – skatinti Kėdainių krašto kaimo bendruomeninių organizacijų sutelktumą, pilietiškumą, didinti jų iniciatyvas, savanorišką veiklą bei stiprinti Kėdainių krašto kultūros ir papročių puoselėjimą.

Kas turės organizuoti, bei kur vyks  sekantis, 2019 m. bendruomenių sąskrydis, sužinosite renginio metu – bus traukiami burtai. Sąskrydžio dar neorganizavo šios seniūnijos: Surviliškio, Šėtos, Dotnuvos, Pelėdnagių ir Pernaravos. Dalyvių registracija būtina. Registruotis galima iki birželio 20 d. el. paštu: info@kedainiurvvg.lt, nurodant atstovaujamos organizacijos pavadinimą ir tikslų dalyvių skaičių.

Maloniai kviečiame dalyvauti visas Kėdainių rajono kaimiškąsias bendruomenes!

Saskrydžio programą rasite čia:

 

 

Back to top