Praūžė septintasis Kėdainių krašto bendruomenių sąskrydis

Kėdainių rajono vietos veiklos grupė ir Pernaravos seniūnija jau septintą kartą sukvietė Kėdainių krašto bendruomenes į sąskrydį, kuris šiais metais, liepos 25 dieną, vyko Pernaravoje, gamtos apsuptyje.

Iš daugiau kaip šešiasdešimties rajone registruotų bendruomeninių organizacijų sąskrydyje dalyvavo 31 bendruomenė, daugiau kaip 200 dalyvių ir svečių – šalies ir rajono valdžios atstovų.

Bendruomenės pasidalijo idėjomis, sustiprino partnerystę, bendravo ir varžėsi tarpusavyje linksmų sportinių varžybų metu, klausėsi nuotaikingo koncerto, šoko ir dainavo drauge. Vietos gamintojai ir amatininkai pristatė savo gaminius: drožinius, tautodailę, medų, sveikus maisto produktus, o bendruomenės prie gausiai padengtų stalų vaišino geriausių savo šeimininkių patiekalais. Vyko teminiai pokalbiai-diskusijos, žolininkės Adelės Karaliūnienės paskaita, kaimynai iš Radviliškio rajono Skėmių kaimo pristatė senolių duoną. Link mokyklos vedančią alėją papuošė „savanorystės langai“ – bendruomenių išradingai pagaminti rėmeliai su gėlėmis.

Krašto bendruomenių sąskrydį organizavo Kėdainių rajono vietos veiklos grupė, Langakių, Paaluonio, Pelutavos bendruomenių centrai, Pernaravos seniūnija ir miestelio savanoriai, Josvainių kultūros centro Pernaravos skyrius.

Burtai lėmė, jog kitąmet bendruomenių sąskrydis vyks Surviliškio seniūnijoje.

Sąskrydžio organizatoriai: Kėdainių rajono vietos veiklos grupė, Asociacija Langakių bendruomenės centras, Paaluonio bendruomenės centras, Pelutavos bendruomenės centras, Kėdainių rajono savivaldybės Pernaravos seniūnija, Josvainių kultūros centro Pernaravos skyrius ir Pernaravos savanoriai.

Lėšas projektui įgyvendinti skyrė: LR Žemės ūkio ministerija ir Kėdainių rajono savivaldybė.

 

 

 

 

 

Back to top