Dotnuvoje vyko jubiliejinis Kėdainių rajono bendruomeninių organizacijų sąskrydis

Kėdainių rajono bendruomeninių organizacijų atstovai liepos 29 d. rinkosi Dotnuvos parke į tradicinį Kėdainių krašto kaimo bendruomenių sąskrydį pasidalinti gerąja patirtimi, susipažinti su Dotnuvos krašto amatininkais ir jų kuriamais produktais, kartu praleisti laisvalaikį ir atšvęsti jau 10-ąjį JUBILIEJINĮ susitikimą!

Sąskrydžio dalyvius pasveikino Kėdainių rajono meras Valentinas Tamulis, LR Seimo nariai Tomas Bičiūnas ir Viktoras Fiodorovas, LVBOS pirmininkė Eglė Juozapavičienė.

Sąskrydžio eigą koordinavo bei praktiškais patarimais dalijosi renginio vedėjos – seserys Akvilina ir Malvina iš Ažytėnų kaimo.

Sąskrydžio dalyvių laukė įvairiapusė renginio darbotvarkė:

▪️Pažintį su Dotnuva pradėjome nuo ekskursijos su Kėdainių krašto kultūros premijos laureatu, dotnuviu Rytu Tamašausku ir Akademijos kultūros centro Dotnuvos skyriaus vadove Danguole Špokiene, kurie pasidalijo istorijos žiniomis apie Dotnuvos bažnyčią ir vienuolyno ansamblį.

▪️Bendruomenės Dotnuvos parke pasodino „Bendruomenių ąžuolyną“. Pasodinta dešimt ąžuoliukų, simbolizuojančių dešimt rajono kaimiškųjų seniūnijų ir sąskrydžių 10-metį.

▪️Vyko amatininkų ir vietos gamintojų produktų pristatymas ir mugė.

▪️Pramogų zonoje organizuotos veiklos pripučiamų pramogų komplekte ir sporto rungtys „Išsitaškom“ buvo patrauklios tiek mažiesiems, tiek ir vyresniesiems .

▪️Pasirodymais džiugino Akademijos kultūros centro mėgėjų meno kolektyvai.

▪️Renginį vainikavo gyvo garso grupė Hiperband su Hiperbolės dainų programa, o renginio ,,vyšnia ant torto“ tapo merginų grupė „Vyšnios“.

Kėdainių rajono vietos veiklos grupė dėkoja renginio partneriams:

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Dotnuvos seniūnijai, Dotnuvos seniūnijos bendruomeninėms organizacijoms, Akademijos kultūros centrui.

Dėkojame VISIEMS dalyvavusiems: už JŪSŲ gerą nuotaiką, už JŪSŲ bendrystę ir bendradarbiavimą, už šypsenas ir palaikymą!!!

Sąskrydis organizuotas įgyvendinant projektą „Kėdainių rajono kaimo bendruomenių sąskrydis 2023“, kuriam lėšas įgyvendinti skyrė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija ir Kėdainių rajono savivaldybė.

Nuotraukų galerija https://www.facebook.com/media/set/?set=a.183722221369628&type=3

Back to top