Kėdainių rajono vietos veiklos grupė (toliau –VVG) suinteresuota, kad savo darbinėje veikloje teikiant paslaugas, nebūtų korupcijos apraiškų (kyšininkavimo, tarpininko kyšininkavimo, papirkimo, piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, tarnybos pareigų neatlikimo ir kitų korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų, kai tokių veikų padarymu siekiama ar reikalaujama kyšio, papirkimo arba nuslėpti, užmaskuoti kyšininkavimą ar papirkimą). Už korupcinio pobūdžio teisės pažeidimus yra numatyta administracinė, drausminė ar kitokia teisinė atsakomybė.

Į VVG gali kreiptis kiekvienas asmuo, kuris mano turįs žinių arba pagrįstų įtarimų apie VVG darbuotojo padarytas, daromas ar ketinamas daryti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Apie VVG darbuotojų neteisėtus veiksmus prašome pranešti tel. (8657) 54577 arba el. paštu info@kedainiurvvg.lt. Anonimiškumą garantuojame.

Susidūrus su galimais korupcinio pobūdžio teisės pažeidimais taip pat galima pranešti Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT). „Karštąja linija“ visą parą (darbo ir poilsio dienomis) tel. (8 5) 266 3333, el.p: pranesk@stt.lt3;
STT interneto puslapyje: https://www.stt.lt/pateikti-pranesima-apie-korupcija/7425

Pažymėtina tai, jog vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais: draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus – numatyta baudžiamoji atsakomybė.

Kėdainių r. VVG 2021-2025 metų Korupcijos prevencijos planas

Korupcijos prevencijos Atminė

Back to top